פרסום חינם מדריך עסקים
פרסום ברשת אינדקס עסקיםאינדקס עסקים4BIZ שיווק ופרסום4BIZ שיווק ופרסוםשירותי פרסוםשירותי פרסוםחבילות פרסוםחבילות פרסוםתקנון שימושתקנון שימושצור קשר
     לחץ לחיפוש
פירסום באינטרנט, שיווק באינטרנט, שיווק ברשת
עיצוב אתרים | STG Beautiful Web Technology אינדקס עסקים בעלי מקצוע מדריך עסקים
פרסום חינם
פרסום באנרים / פירסום באנרים
  שיווק ופרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט פרסום חינם

שירותי פרסום ושיווק המוצעים באתר 4BIZ

 

אינדקס עסקים

 

אתר 4BIZ הוא בראש וראשונה אינדקס עסקים בתפוצה ארצית. מחלקת שיווק באינטרנט של חברת דינאמיק, המפעילה את האתר, תומכת בו מההיבט השיווקי הכולל את קידום האתר במנועי החיפוש השונים ואת שיווקו במגוון אמצעים ושיטות מתקדמות ברשת האינטרנט, וכן את פרסום ושיווק האתר באמצעות מדיות פרסום נוספות במסגרת שיתוף פעולה עם מדריכים מודפסים, ומההיבט הטכנולוגי הכולל אחזקה, תמיכה טכנית ופיתוח.

 

הוספת בית עסק לאינדקס העסקים מתבצעת באמצעות הזמנת פרסום לבית העסק. בעת ביצוע ההזמנה ניתן לבחור באחת מתוך 4 חבילות פרסום אטרקטיביות הנעות החל משורת פרסום כמעט חינם וכלה בחבילת פרסום מקיפה, הכוללת פרסום באנר פלאש אנימטיבי מעוצב בסיווג על פי בחירת הלקוח.

 

פרסום אתרים

 

שירותי פרסום אתרים כוללים באמצעות שילוב בין אחת מחבילות הפרסום המתקדמות של אתר 4BIZ עם פרסום באנר בדפי האתר הראשיים וכן תכנון מסע פרסום במדיות נוספות.  

 

פרסום באנרים

 

תוכניות הפרסום של אתר 4BIZ כוללות גם את האפשרות להזמין פרסום באנר באתר. ניתן לפרסם באנרים ממוקדים המסווגים בהתאמה לתחומים ולסיווגים הקיימים באינדקס ומוצגים בסיווגים אלו, כמו גם פרסום באנרים שאינם מסווגים ומוצגים בדפי האתר השונים.

 

 

פרסום באנר באתר ניתן להזמין בטלפון: 050-8695558 או לפנות באמצעות דואר אלקטרוני

 

 

פרסום סקרים

 

ניתן להזמין באתר פרסום סקרי דעת קהל בנושאים שונים שיועמדו להצבעה בפני ציבור הגולשים ויאפשרו למפרסם להתרשם מעמדות הגולשים בנושא שהועלה לדיון.

 

פרסום סקר באתר ניתן להזמין בטלפון: 050-8695558 או לפנות באמצעות דואר אלקטרוני

 

פרסום תוכנות לעסקים

 

חברות המשווקות תוכנות מדף לעסקים יכולות להזמין באתר פרסום לתוכנות הללו שיוצגו בראש דף ההורדות של האתר לשרות בעלי העסקים המפרסמים באתר ולכל העשוי להתעניין בהן.

 

מובהר בזאת, כי אין הפרסום באתר זה מהווה המלצה כלשהי ו/או מחייב את השיווק, השרות והאחריות לתוכנות והוא כולו באחריות החברות המפרסמות בלבד.

 

פרסום תכנה עסקית באתר ניתן להזמין בטלפון: 050-8695558 או לפנות באמצעות דואר אלקטרוני

 

שיווק באינטרנט קידום באינטרנט
פירסום בחינם פרסום בחינם
מדריך עסקים אינדקס עסקים
כל הזכויות שמורות © דינאמיק פוליש