פרסום חינם מדריך עסקים
פרסום ברשת אינדקס עסקיםאינדקס עסקים4BIZ שיווק ופרסום4BIZ שיווק ופרסוםשירותי פרסוםשירותי פרסוםחבילות פרסוםחבילות פרסוםתקנון שימושתקנון שימושצור קשר
     לחץ לחיפוש
פירסום באינטרנט, שיווק באינטרנט, שיווק ברשת
עיצוב אתרים | STG Beautiful Web Technology אינדקס עסקים בעלי מקצוע מדריך עסקים
פרסום חינם
פרסום באנרים / פירסום באנרים
  שיווק ופרסום באינטרנט
פרסום באינטרנט פרסום חינם

ראשית דבר

 

4BIZ - אינדקס העסקים של ישראל החל את פעילותו בראשית שנת 2003, עת הושק אתר האינטרנט של המיזם (WWW.4BIZ.CO.IL) בגרסתו הראשונה.

 

יזמית הפרויקט, חברת דינאמיק, יצרה בהצלחה במהלך שנות הפעילות של האינדקס שיתוף פעולה עם מדריכים מודפסים במטרה לאפשר פרסום בתפוצה ארצית למדריכים מסווגים ולבעלי עסקים במתודה של שיווק ופרסום משולב בעלות אטרקטיבית.

 

האתר ומפעיליו

 

אתר 4BIZ בנוי בצורה חדשנית, עיצובית וטכנולוגית, במטרה להפוך את ממשק החיפוש ואת יתר התהליכים באתר למגוונים אך ביחד עם זאת פשוטים וידידותיים למשתמש, ובאופן זה להעניק לגולש חווית גלישה נקייה ומעניינת.

 

חברת דינאמיק (www.ddynamic.net) שמפעילה את אתר 4BIZ, מתמחה במתן שירותי עיצוב אתריםפיתוח אתרים, אפיון ובניית אתרים ופרויקטים מתקדמים באינטרנט, אספקת פתרונות לכל תחומי הפרסום וכן שיווק באינטרנט תוך שימוש באמצעי שיווק ופרסום מתקדמים, כמו גם קידום אתרים מקצועי (SEO - קידום אורגני/טבעי) במנועי החיפוש השונים ואופטימיזציה, ובהקמה וניהול קמפיין פרסום בגוגל (קידום ממומן) בתשלום לפי קליק (PPC).

 

אתר 4BIZ מופעל ומתוחזק ע"י חברת דינאמיק בכל ההיבטים הללו הכוללים, כאמור, קידום, שיווק/פרסום ברשת, פיתוח ותמיכה טכנולוגית.

 

מתודת הפרסום (סינרגיה)

 

כל העסקים שפורסמו במדריכי הטלפונים המסווגים של המדריכים המשתתפים במיזם מוזנים במסגרת מבצע שיתוף הפעולה לאינדקס העסקים של אתר 4BIZ בשורת פרסום כמעט חינם.

 

אתר האינטרנט של 4BIZ, המדריכים המשתתפים במיזם והעסקים המפרסמים במסגרת המיזם מופצים באופן זה במשולב הן במדיה המודפסת על כל גווניה (offline) והן במדית האינטרנט (online) ובכך מוענקת לאתר האינטרנט חשיפה מקסימאלית והוא מהווה פלטפורמה אטרקטיבית לפרסום עסקים בפריסה ארצית.

 

לחץ למגוון חבילות פרסום באינטרנט המוצעות באתר 4BIZ במחיר השווה לכל כיס.

 

שיווק באינטרנט קידום באינטרנט
פירסום בחינם פרסום בחינם
מדריך עסקים אינדקס עסקים
כל הזכויות שמורות © דינאמיק פוליש